COILCRAFT 0603LS-241XJRC
رقم الجزء
0603LS-241XJRC
المصنع
COILCRAFT
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0603 (1608 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语0603LS-241XJRC.pdf
الوصف
RF INDUCTOR, FERRITE CORE, 5% TO
Product details
1. How to order 0603LS-241XJRC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 0603LS-241XJRC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0603LS-241XJRC?
المصنع COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 0603LS 0603LS 0603LS 0603LS 0603LS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ceramic, Ferrite Ceramic, Ferrite Ceramic, Ferrite Ceramic, Ferrite Ceramic, Ferrite
Inductance 240 nH 240 nH 240 nH 240 nH 240 nH
Tolerance - - - - -
CurrentRating(Amps) 950 mA 950 mA 950 mA 950 mA 950 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 800MHz 800MHz 800MHz 800MHz 800MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz