0686F0500-01.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0686F0500-01.
| الصورة |
| المصنع | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| Package/Case | |||||
| Series | C2F | C2F | C2F | C2F | C2F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| CurrentRating(Amps) | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA |
| VoltageRating-AC | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |
| VoltageRating-DC | 63 V | 63 V | 63 V | 63 V | 63 V |
| ResponseTime | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow |
| MeltingI²t | 35A AC, 50A DC | 35A AC, 50A DC | 35A AC, 50A DC | 35A AC, 50A DC | 35A AC, 50A DC |
| ApprovalAgency | 0.0003 | 0.0003 | 0.0003 | 0.0003 | 0.0003 |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |