Delta Electronics/Components 0805CT-121EGTS
رقم الجزء
0805CT-121EGTS
المصنع
Delta Electronics/Components
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0805 (2012 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语0805CT-121EGTS.pdf
الوصف
FIXED IND 120NH 300MA 680MOHM SM
Product details
1. How to order 0805CT-121EGTS on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 0805CT-121EGTS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0805CT-121EGTS?
Series 0805CT 0805CT 0805CT 0805CT 0805CT
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 680mOhm 680mOhm 680mOhm 680mOhm 680mOhm
Q@Freq 40 @ 250MHz 40 @ 250MHz 40 @ 250MHz 40 @ 250MHz 40 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 1.15GHz 1.15GHz 1.15GHz 1.15GHz 1.15GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz