Aries Electronics 10-024-114X
رقم الجزء
10-024-114X
المصنع
Aries Electronics
الفئة:
長方形ケーブル アセンブリ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语10-024-114X.pdf
الوصف
DECI-CENTER JUMPERS 10POS
Product details
1. How to order 10-024-114X on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 10-024-114X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 10-024-114X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 10-024-114X.
المصنع Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 114 114 114 114 114
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar DIP to Pitch Bar
NumberofPositions 10 10 10 10 10
NumberofRows 2 2 2 2 2
Pitch-Connector 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
Pitch-Cable 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
Length 2.00' (609.60mm) 2.00' (609.60mm) 2.00' (609.60mm) 2.00' (609.60mm) 2.00' (609.60mm)