100AWSP3T2B4VS2QE.pdf
| الصورة |
| المصنع | E-Switch | E-Switch | E-Switch | E-Switch | E-Switch |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 100A | 100A | 100A | 100A | 100A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Circuit | SPDT | SPDT | SPDT | SPDT | SPDT |
| SwitchFunction | On-Off-On | On-Off-On | On-Off-On | On-Off-On | On-Off-On |
| CurrentRating(Amps) | 5A (AC/DC) | 5A (AC/DC) | 5A (AC/DC) | 5A (AC/DC) | 5A (AC/DC) |
| VoltageRating-AC | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V |
| VoltageRating-DC | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V |
| ActuatorLength | 7.62mm | 7.62mm | 7.62mm | 7.62mm | 7.62mm |