100KEHD10BBSDHM.pdf
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | KEH-BS | KEH-BS | KEH-BS | KEH-BS | KEH-BS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 520V | 520V | 520V | 520V | 520V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A |
| Frequency-Operating | 50 ~ 60Hz | 50 ~ 60Hz | 50 ~ 60Hz | 50 ~ 60Hz | 50 ~ 60Hz |
| ApprovalAgency | CSA, UL | CSA, UL | CSA, UL | CSA, UL | CSA, UL |
| OperatingTemperature | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C |