Johanson Technology Inc. 102S42E820GV4E
رقم الجزء
102S42E820GV4E
المصنع
Johanson Technology Inc.
الفئة:
セラミック コンデンサ
الطرد
1111 (2828 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语102S42E820GV4E.pdf
الوصف
CAP CER 82PF 1KV NP0 1111
Product details
1. How to order 102S42E820GV4E on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 102S42E820GV4E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 102S42E820GV4E?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series E E E E E
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 82 pF 82 pF 82 pF 82 pF 82 pF
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
Voltage-Rated 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV)
TemperatureCoefficient C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm)