Visual Communications Company - VCC 1092C5-250VAC
رقم الجزء
1092C5-250VAC
المصنع
Visual Communications Company - VCC
الفئة:
パネル インジケーター、パイロット ライト
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语1092C5-250VAC.pdf
الوصف
LED PMI 5MM GREEN HI HAT WIRE
Product details
1. How to order 1092C5-250VAC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 1092C5-250VAC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1092C5-250VAC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1092C5-250VAC.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series 1092 1092 1092 1092 1092
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type LED LED LED LED LED
LampColor Green Green Green Green Green
LensColor Green Green Green Green Green
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
Ratings AC AC AC AC AC
Voltage 250V 250V 250V 250V 250V
Current 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.50 (12.70mm) 0.50 (12.70mm) 0.50 (12.70mm) 0.50 (12.70mm) 0.50 (12.70mm)
LensSize - - - - -
MillicandelaRating 12000mcd 12000mcd 12000mcd 12000mcd 12000mcd
Wavelength-Peak - - - - -
ViewingAngle - - - - -
TerminationStyle Wire Leads - 4.8 (121.92mm) Wire Leads - 4.8 (121.92mm) Wire Leads - 4.8 (121.92mm) Wire Leads - 4.8 (121.92mm) Wire Leads - 4.8 (121.92mm)