Remington Industries 10GPTSTRGRE100
رقم الجزء
10GPTSTRGRE100
المصنع
Remington Industries
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语10GPTSTRGRE100.pdf
الوصف
HOOK-UP STRND 10AWG 60V GRN 100'
Product details
1. How to order 10GPTSTRGRE100 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 10GPTSTRGRE100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 10GPTSTRGRE100?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series GPT GPT GPT GPT GPT
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 10 AWG 10 AWG 10 AWG 10 AWG 10 AWG
ConductorStrand 19/23 19/23 19/23 19/23 19/23
ConductorMaterial Copper, Bare Copper, Bare Copper, Bare Copper, Bare Copper, Bare
Jacket(Insulation)Diameter 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 60V 60V 60V 60V 60V
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C