Everlight Electronics Co Ltd 11-22/R6G6C-A01/2T
رقم الجزء
11-22/R6G6C-A01/2T
المصنع
Everlight Electronics Co Ltd
الفئة:
LED 表示 - ディスクリート
الطرد
1206 (3216 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语11-22/R6G6C-A01/2T.pdf
الوصف
LED GREEN/RED CLEAR SMD
Product details
1. How to order 11-22/R6G6C-A01/2T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 11-22/R6G6C-A01/2T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 11-22/R6G6C-A01/2T?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Color Green, Red Green, Red Green, Red Green, Red Green, Red
Configuration Independent Independent Independent Independent Independent
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
LensSize 1.10mm Dia 1.10mm Dia 1.10mm Dia 1.10mm Dia 1.10mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2V Green, 2V Red 2V Green, 2V Red 2V Green, 2V Red 2V Green, 2V Red 2V Green, 2V Red
Current-Test 20mA Green, 20mA Red 20mA Green, 20mA Red 20mA Green, 20mA Red 20mA Green, 20mA Red 20mA Green, 20mA Red
ViewingAngle 60° 60° 60° 60° 60°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Features - - - - -
Size/Dimension 3.00mm L x 2.50mm W 3.00mm L x 2.50mm W 3.00mm L x 2.50mm W 3.00mm L x 2.50mm W 3.00mm L x 2.50mm W