11938MB-B2K-EA-00.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 11938MB | 11938MB | 11938MB | 11938MB | 11938MB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 220VAC | 220VAC | 220VAC | 220VAC | 220VAC |
| Size/Dimension | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |
| StaticPressure | 0.080 in H2O (19.9 Pa) | 0.080 in H2O (19.9 Pa) | 0.080 in H2O (19.9 Pa) | 0.080 in H2O (19.9 Pa) | 0.080 in H2O (19.9 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | - | - | - | - | - |
| Noise | 30.0dB | 30.0dB | 30.0dB | 30.0dB | 30.0dB |
| Power(Watts) | 7.00W | 7.00W | 7.00W | 7.00W | 7.00W |