Signal Transformer 12-200-LPI
رقم الجزء
12-200-LPI
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
電力トランス
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语12-200-LPI.pdf
الوصف
PWR XFMR SEMI-TORO 2.5VA TH
Product details
1. How to order 12-200-LPI on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 12-200-LPI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 12-200-LPI?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 12-200-LPI.
7.How to contact us to get technical supports, such as 12-200-LPI pin diagram, 12-200-LPI datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series LPI LPI LPI LPI LPI
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Semi-Toroidal Semi-Toroidal Semi-Toroidal Semi-Toroidal Semi-Toroidal
Voltage-Primary 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V
Voltage-Secondary(FullLoad) Parallel 6.3V, Series 12.6V Parallel 6.3V, Series 12.6V Parallel 6.3V, Series 12.6V Parallel 6.3V, Series 12.6V Parallel 6.3V, Series 12.6V
Current-Output(Max) Parallel 400mA, Series 200mA Parallel 400mA, Series 200mA Parallel 400mA, Series 200mA Parallel 400mA, Series 200mA Parallel 400mA, Series 200mA
PrimaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
SecondaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
CenterTap No No No No No
Power-Max 2.5VA 2.5VA 2.5VA 2.5VA 2.5VA
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
TerminationStyle PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin
Size/Dimension 60.20mm L x 42.10mm W 60.20mm L x 42.10mm W 60.20mm L x 42.10mm W 60.20mm L x 42.10mm W 60.20mm L x 42.10mm W
Height-Seated(Max) 18.30mm 18.30mm 18.30mm 18.30mm 18.30mm