135103-03-M0.50.pdf
| الصورة |
| المصنع | Amphenol RF | Amphenol RF | Amphenol RF | Amphenol RF | Amphenol RF |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA |
| 1stConnector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 1stContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| 2ndContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| Length | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) | 19.69 (500.00mm) |
| CableType | RG-316 DS | RG-316 DS | RG-316 DS | RG-316 DS | RG-316 DS |
| CableImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| ConnectorImpedance | - | - | - | - | - |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 12.4 GHz | 12.4 GHz | 12.4 GHz | 12.4 GHz | 12.4 GHz |