Remington Industries 14STRGREUL1426250
رقم الجزء
14STRGREUL1426250
المصنع
Remington Industries
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语14STRGREUL1426250.pdf
الوصف
HOOK-UP STRND 14AWG 60V GRN 250'
Product details
1. How to order 14STRGREUL1426250 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 14STRGREUL1426250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 14STRGREUL1426250?
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
Series GPT GPT GPT GPT GPT
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG
ConductorStrand 19/27 19/27 19/27 19/27 19/27
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.117 (2.97mm) 0.117 (2.97mm) 0.117 (2.97mm) 0.117 (2.97mm) 0.117 (2.97mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m)
Voltage 60V 60V 60V 60V 60V