Littelfuse Inc. 1.5KE510CA
رقم الجزء
1.5KE510CA
المصنع
Littelfuse Inc.
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-201AA, DO-27, Axial
ورقة البيانات
阿拉伯语1.5KE510CA.pdf
الوصف
TVS DIODE 434VWM 698VC DO201
Product details
1. How to order 1.5KE510CA on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 1.5KE510CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE510CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE510CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5KE510CA pin diagram, 1.5KE510CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Series 1.5KE 1.5KE 1.5KE 1.5KE 1.5KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 434V 434V 434V 434V 434V
Voltage-Breakdown(Min) 485V 485V 485V 485V 485V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 698V 698V 698V 698V 698V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.1A 2.1A 2.1A 2.1A 2.1A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)