Rectron USA 1.5KE62CA
رقم الجزء
1.5KE62CA
المصنع
Rectron USA
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
DO-201AA, DO-27, Axial
ورقة البيانات
阿拉伯语1.5KE62CA.pdf
الوصف
TVS DIODE 62VWM 85VC 1.5KE
Product details
1. How to order 1.5KE62CA on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 1.5KE62CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE62CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE62CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5KE62CA pin diagram, 1.5KE62CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA Rectron USA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 1.5KE 1.5KE 1.5KE 1.5KE 1.5KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 62V 62V 62V 62V 62V
Voltage-Breakdown(Min) - - - - -
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 85V 85V 85V 85V 85V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)