Aries Electronics 16-048-100T
رقم الجزء
16-048-100T
المصنع
Aries Electronics
الفئة:
長方形ケーブル アセンブリ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语16-048-100T.pdf
الوصف
DIP CABLE 16POS
Product details
1. How to order 16-048-100T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 16-048-100T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 16-048-100T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 16-048-100T.
الصورة 04-012-100 04-024-100 06-012-100 04-036-100 06-024-100
المصنع Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics Aries Electronics
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 100 100 100 100 100
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType DIP to DIP DIP to DIP DIP to DIP DIP to DIP DIP to DIP
NumberofPositions 16 16 16 16 16
NumberofRows 2 2 2 2 2
Pitch-Connector 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
Pitch-Cable 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)