NorComp Inc. 173-E37-113R141
رقم الجزء
173-E37-113R141
المصنع
NorComp Inc.
الفئة:
D-Sub コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语173-E37-113R141.pdf
الوصف
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 173-E37-113R141 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 173-E37-113R141 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 173-E37-113R141?
المصنع NorComp Inc. NorComp Inc. NorComp Inc. NorComp Inc. NorComp Inc.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series 173-E, M Series 173-E, M Series 173-E, M Series 173-E, M Series 173-E, M Series
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
ConnectorType Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
NumberofPositions 37 37 37 37 37
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 4 (DC, C) 4 (DC, C) 4 (DC, C) 4 (DC, C) 4 (DC, C)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
ContactFinishThickness Flash Flash Flash Flash Flash
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A 5A 5A 5A 5A
BacksetSpacing 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm)