Walsin Technology Corporation 1812B331K102CT
رقم الجزء
1812B331K102CT
المصنع
Walsin Technology Corporation
الفئة:
セラミック コンデンサ
الطرد
1812 (4532 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语1812B331K102CT.pdf
الوصف
MLCC 330PF 1KV X7R 1812
Product details
1. How to order 1812B331K102CT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 1812B331K102CT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1812B331K102CT?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 330 pF 330 pF 330 pF 330 pF 330 pF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Voltage-Rated 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV)
TemperatureCoefficient X7R X7R X7R X7R X7R
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Features High Voltage High Voltage High Voltage High Voltage High Voltage
Ratings - - - - -
Applications SMPS Filtering SMPS Filtering SMPS Filtering SMPS Filtering SMPS Filtering
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.053 (1.35mm) 0.053 (1.35mm) 0.053 (1.35mm) 0.053 (1.35mm) 0.053 (1.35mm)