Remington Industries 18UL1007TPCRED25
رقم الجزء
18UL1007TPCRED25
المصنع
Remington Industries
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
18UL1007TPCRED25.pdf
الوصف
#18 UL1007 300V TOPCOAT RED 25'
Product details
1. How to order 18UL1007TPCRED25 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 18UL1007TPCRED25 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 18UL1007TPCRED25?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG
ConductorStrand 16/30 16/30 16/30 16/30 16/30
ConductorMaterial Copper, Bare Copper, Bare Copper, Bare Copper, Bare Copper, Bare
Jacket(Insulation)Diameter 0.079 (2.01mm) 0.079 (2.01mm) 0.079 (2.01mm) 0.079 (2.01mm) 0.079 (2.01mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm)
Length 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C