19-21/GPC-FL1M2B/3T.pdf
| الصورة |
| Series | - | - | - | - | - |
| Color | Green | Green | Green | Green | Green |
| Configuration | - | - | - | - | - |
| LensColor | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless | Colorless |
| LensTransparency | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| MillicandelaRating | 20mcd | 20mcd | 20mcd | 20mcd | 20mcd |
| LensSize | 1.20mm x 0.80mm | 1.20mm x 0.80mm | 1.20mm x 0.80mm | 1.20mm x 0.80mm | 1.20mm x 0.80mm |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 2.05V | 2.05V | 2.05V | 2.05V | 2.05V |
| Current-Test | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| ViewingAngle | 100° | 100° | 100° | 100° | 100° |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Wavelength-Dominant | 562nm | 562nm | 562nm | 562nm | 562nm |
| Wavelength-Peak | 561nm | 561nm | 561nm | 561nm | 561nm |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W | 1.60mm L x 0.80mm W | 1.60mm L x 0.80mm W | 1.60mm L x 0.80mm W | 1.60mm L x 0.80mm W |