1N5350E3/TR13.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1N5350E3/TR13.
| الصورة |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 5 W | 5 W | 5 W | 5 W | 5 W |
| Mounting Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Package / Case | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms | 2.5 Ohms |
| Operating Temperature | 13 V | 13 V | 13 V | 13 V | 13 V |
| Supplier Device Package | 1 µA @ 9.4 V | 1 µA @ 9.4 V | 1 µA @ 9.4 V | 1 µA @ 9.4 V | 1 µA @ 9.4 V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 1.2 V @ 1 A | 1.2 V @ 1 A | 1.2 V @ 1 A | 1.2 V @ 1 A | 1.2 V @ 1 A |