Visual Communications Company - VCC 2194AX4-12V
رقم الجزء
2194AX4-12V
المصنع
Visual Communications Company - VCC
الفئة:
パネル インジケーター、パイロット ライト
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语2194AX4-12V.pdf
الوصف
LAMP NEON INCAND WHITE PNL MNT
Product details
1. How to order 2194AX4-12V on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 2194AX4-12V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2194AX4-12V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 2194AX4-12V.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series 2194A 2194A 2194A 2194A 2194A
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Incandescent Incandescent Incandescent Incandescent Incandescent
LampColor White White White White White
LensColor - - - - -
LensTransparency - - - - -
Ratings - - - - -
Voltage 12V 12V 12V 12V 12V
Current - - - - -
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm)
LensSize - - - - -
MillicandelaRating - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
ViewingAngle - - - - -
TerminationStyle Wire Leads - 4.6 (116.84mm) Wire Leads - 4.6 (116.84mm) Wire Leads - 4.6 (116.84mm) Wire Leads - 4.6 (116.84mm) Wire Leads - 4.6 (116.84mm)