Visual Communications Company - VCC 2195AX3-12V
رقم الجزء
2195AX3-12V
المصنع
Visual Communications Company - VCC
الفئة:
パネル インジケーター、パイロット ライト
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语2195AX3-12V.pdf
الوصف
INDICATOR INCAND AMBER PANEL MNT
Product details
1. How to order 2195AX3-12V on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 2195AX3-12V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2195AX3-12V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 2195AX3-12V.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series 2195A 2195A 2195A 2195A 2195A
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Incandescent Incandescent Incandescent Incandescent Incandescent
LampColor Amber Amber Amber Amber Amber
LensColor - - - - -
LensTransparency - - - - -
Ratings - - - - -
Voltage 12V 12V 12V 12V 12V
Current - - - - -
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm) 0.31 (7.87mm)
LensSize - - - - -
MillicandelaRating - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
ViewingAngle - - - - -
TerminationStyle Wire Leads - 4.5 (114.30mm) Wire Leads - 4.5 (114.30mm) Wire Leads - 4.5 (114.30mm) Wire Leads - 4.5 (114.30mm) Wire Leads - 4.5 (114.30mm)