TE Connectivity Raychem Cable Protection 22759/35-24-9CS2348
رقم الجزء
22759/35-24-9CS2348
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语22759/35-24-9CS2348.pdf
الوصف
HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG WHT
Product details
1. How to order 22759/35-24-9CS2348 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 22759/35-24-9CS2348 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 22759/35-24-9CS2348?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 24 AWG 24 AWG 24 AWG 24 AWG 24 AWG
ConductorStrand 19/36 19/36 19/36 19/36 19/36
Jacket(Insulation)Diameter 0.045 (1.14mm) 0.045 (1.14mm) 0.045 (1.14mm) 0.045 (1.14mm) 0.045 (1.14mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C