TE Connectivity Raychem Cable Protection 22759/43-22-90CS2138
رقم الجزء
22759/43-22-90CS2138
ورقة البيانات
阿拉伯语22759/43-22-90CS2138.pdf
الوصف
HOOK-UP DL STRND 22AWG WHT/BLACK
Product details
1. How to order 22759/43-22-90CS2138 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 22759/43-22-90CS2138 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 22759/43-22-90CS2138?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG
ConductorStrand 19/34 19/34 19/34 19/34 19/34
Jacket(Insulation)Diameter 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm) 0.009 (0.23mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C