Remington Industries 22UL1007TPCGRE250
رقم الجزء
22UL1007TPCGRE250
المصنع
Remington Industries
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语22UL1007TPCGRE250.pdf
الوصف
#22 UL1007 300V TOPCOAT GRE 250'
Product details
1. How to order 22UL1007TPCGRE250 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 22UL1007TPCGRE250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 22UL1007TPCGRE250?
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG
ConductorStrand 7/30 7/30 7/30 7/30 7/30
ConductorMaterial - - - - -
Jacket(Insulation)Diameter 0.062 (1.57mm) 0.062 (1.57mm) 0.062 (1.57mm) 0.062 (1.57mm) 0.062 (1.57mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm) 0.015 (0.38mm)
Length 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C