30KP216A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 30KP216A.
| الصورة |
| Package/Case | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 30KP | 30KP | 30KP | 30KP | 30KP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 216V | 216V | 216V | 216V | 216V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 241.3V | 241.3V | 241.3V | 241.3V | 241.3V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 348.6V | 348.6V | 348.6V | 348.6V | 348.6V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 86.9A | 86.9A | 86.9A | 86.9A | 86.9A |
| Power-PeakPulse | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) |