30KP28CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 30KP28CA.
| الصورة |
| Package/Case | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial | P600, Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 30KP | 30KP | 30KP | 30KP | 30KP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 28V | 28V | 28V | 28V | 28V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 31.28V | 31.28V | 31.28V | 31.28V | 31.28V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 606A | 606A | 606A | 606A | 606A |
| Power-PeakPulse | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) | 30000W (30kW) |