Bourns Inc. 3252P-1-103
رقم الجزء
3252P-1-103
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
トリマー ポテンショメータ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语3252P-1-103.pdf
الوصف
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Product details
1. How to order 3252P-1-103 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 3252P-1-103 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3252P-1-103?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3252P-1-103.
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms
Power(Watts) 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C