Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53C1.0-12.500
رقم الجزء
3QHM53C1.0-12.500
المصنع
Mercury United Electronics, Inc.
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语3QHM53C1.0-12.500.pdf
الوصف
XTAL OSC SSXO 12.5000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53C1.0-12.500 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 3QHM53C1.0-12.500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53C1.0-12.500?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz 12.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)