Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53D0.25-28.750
رقم الجزء
3QHM53D0.25-28.750
ورقة البيانات
阿拉伯语3QHM53D0.25-28.750.pdf
الوصف
XTAL OSC SSXO 28.7500MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53D0.25-28.750 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 3QHM53D0.25-28.750 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53D0.25-28.750?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 28.75 MHz 28.75 MHz 28.75 MHz 28.75 MHz 28.75 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)