Mercury United Electronics, Inc. 3QHM572D0.25-3.3333
رقم الجزء
3QHM572D0.25-3.3333
ورقة البيانات
阿拉伯语3QHM572D0.25-3.3333.pdf
الوصف
XTAL OSC SSXO 3.3333MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order 3QHM572D0.25-3.3333 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 3QHM572D0.25-3.3333 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM572D0.25-3.3333?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM572 3QHM572 3QHM572 3QHM572 3QHM572
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 3.3333 MHz 3.3333 MHz 3.3333 MHz 3.3333 MHz 3.3333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)