CTS-Frequency Controls 416F37412AST
رقم الجزء
416F37412AST
المصنع
CTS-Frequency Controls
الفئة:
結晶
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语416F37412AST.pdf
الوصف
CRYSTAL 37.4000MHZ SERIES SMD
Product details
1. How to order 416F37412AST on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 416F37412AST price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 416F37412AST?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 416F37412AST.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 416 416 416 416 416
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 37.4 MHz 37.4 MHz 37.4 MHz 37.4 MHz 37.4 MHz
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
FrequencyTolerance ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
LoadCapacitance Series Series Series Series Series
ESR(EquivalentSeriesResistance) 60 Ohms 60 Ohms 60 Ohms 60 Ohms 60 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)