CTS-Frequency Controls 416F38435IST
رقم الجزء
416F38435IST
المصنع
CTS-Frequency Controls
الفئة:
結晶
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语416F38435IST.pdf
الوصف
CRYSTAL 38.4000MHZ SERIES SMD
Product details
1. How to order 416F38435IST on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 416F38435IST price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 416F38435IST?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 416F38435IST.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 416 416 416 416 416
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
FrequencyTolerance ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
LoadCapacitance Series Series Series Series Series
ESR(EquivalentSeriesResistance) 60 Ohms 60 Ohms 60 Ohms 60 Ohms 60 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)