TE Connectivity Raychem Cable Protection 44/0411-22-2CS470
رقم الجزء
44/0411-22-2CS470
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语44/0411-22-2CS470.pdf
الوصف
HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG RED
Product details
1. How to order 44/0411-22-2CS470 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 44/0411-22-2CS470 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 44/0411-22-2CS470?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG
ConductorStrand 19/34 19/34 19/34 19/34 19/34
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 135°C 135°C 135°C 135°C 135°C