TE Connectivity Raychem Cable Protection 44/0412-12-9CS1220
رقم الجزء
44/0412-12-9CS1220
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语44/0412-12-9CS1220.pdf
الوصف
HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG WHT
Product details
1. How to order 44/0412-12-9CS1220 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 44/0412-12-9CS1220 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 44/0412-12-9CS1220?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG
ConductorStrand 37/28 37/28 37/28 37/28 37/28
Jacket(Insulation)Diameter 0.108 (2.74mm) 0.108 (2.74mm) 0.108 (2.74mm) 0.108 (2.74mm) 0.108 (2.74mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm) 0.0030 (0.076mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 135°C -65°C ~ 135°C -65°C ~ 135°C -65°C ~ 135°C -65°C ~ 135°C