TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 44A0131-16-9/93/96CS2275
رقم الجزء
44A0131-16-9/93/96CS2275
المصنع
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
الفئة:
複数導体ケーブル
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语44A0131-16-9/93/96CS2275.pdf
الوصف
44A0131-16-9/93/96CS2275
Product details
1. How to order 44A0131-16-9/93/96CS2275 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 44A0131-16-9/93/96CS2275 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 44A0131-16-9/93/96CS2275?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor
WireGauge 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG
ConductorStrand 19/29 19/29 19/29 19/29 19/29
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Material - - - - -
Jacket(Insulation)Diameter 0.156 (3.96mm) 0.156 (3.96mm) 0.156 (3.96mm) 0.156 (3.96mm) 0.156 (3.96mm)
ShieldType - - - - -
Length - - - - -
JacketColor - - - - -
Ratings - - - - -
Features - - - - -
Voltage 600 V 600 V 600 V 600 V 600 V
OperatingTemperature -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C