44AM1121-26-0/9-9.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofConductors | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| WireGauge | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG | 26 AWG |
| ConductorStrand | 19/38 | 19/38 | 19/38 | 19/38 | 19/38 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.101 (2.57mm) | 0.101 (2.57mm) | 0.101 (2.57mm) | 0.101 (2.57mm) | 0.101 (2.57mm) |
| ShieldType | Braid | Braid | Braid | Braid | Braid |
| Length | - | - | - | - | - |
| JacketColor | White | White | White | White | White |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| OperatingTemperature | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C |