Aeonsemi, Inc 5001AAC155M5200BBIT
رقم الجزء
5001AAC155M5200BBIT
المصنع
Aeonsemi, Inc
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语5001AAC155M5200BBIT.pdf
الوصف
All silicon oscillator - 3.3V/2.
Product details
1. How to order 5001AAC155M5200BBIT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 5001AAC155M5200BBIT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5001AAC155M5200BBIT?
المصنع Aeonsemi, Inc Aeonsemi, Inc Aeonsemi, Inc Aeonsemi, Inc Aeonsemi, Inc
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Arcadium™ AS5001 Arcadium™ AS5001 Arcadium™ AS5001 Arcadium™ AS5001 Arcadium™ AS5001
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator - - - - -
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 155.52 MHz 155.52 MHz 155.52 MHz 155.52 MHz 155.52 MHz
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 80mA 80mA 80mA 80mA 80mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)