504AS101KDG2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 504AS101KDG2.
| الصورة |
| المصنع | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 100 Ohms | 100 Ohms | 100 Ohms | 100 Ohms | 100 Ohms |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Power(Watts) | 24W | 24W | 24W | 24W | 24W |
| Composition | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic |
| CoatingHousingType | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 4.000 L x 0.252 W (101.60mm x 6.40mm) | 4.000 L x 0.252 W (101.60mm x 6.40mm) | 4.000 L x 0.252 W (101.60mm x 6.40mm) | 4.000 L x 0.252 W (101.60mm x 6.40mm) | 4.000 L x 0.252 W (101.60mm x 6.40mm) |
| Height-Seated(Max) | 1.500 (38.10mm) | 1.500 (38.10mm) | 1.500 (38.10mm) | 1.500 (38.10mm) | 1.500 (38.10mm) |