Skyworks Solutions Inc. 516BEB000260BAG
رقم الجزء
516BEB000260BAG
المصنع
Skyworks Solutions Inc.
الفئة:
ピン構成可能/選択可能な発振器
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语516BEB000260BAG.pdf
الوصف
XTAL OSC VCXO 3.3V 6SMD
Product details
1. How to order 516BEB000260BAG on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 516BEB000260BAG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 516BEB000260BAG?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series Si516 Si516 Si516 Si516 Si516
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency-Output1 148.35165MHz, 148.5MHz 148.35165MHz, 148.5MHz 148.35165MHz, 148.5MHz 148.35165MHz, 148.5MHz 148.35165MHz, 148.5MHz
Frequency-Output2 - - - - -
Frequency-Output3 - - - - -
Frequency-Output4 - - - - -
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) 26mA 26mA 26mA 26mA 26mA
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Height 0.052 (1.33mm) 0.052 (1.33mm) 0.052 (1.33mm) 0.052 (1.33mm) 0.052 (1.33mm)