TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0111-10-5
رقم الجزء
55A0111-10-5
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语55A0111-10-5.pdf
الوصف
HOOK-UP STRND 10AWG 600V GREEN
Product details
1. How to order 55A0111-10-5 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 55A0111-10-5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A0111-10-5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 55A0111-10-5.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 10 AWG 10 AWG 10 AWG 10 AWG 10 AWG
ConductorStrand 37/26 37/26 37/26 37/26 37/26
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.128 (3.25mm) 0.128 (3.25mm) 0.128 (3.25mm) 0.128 (3.25mm) 0.128 (3.25mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C -65°C ~ 150°C