TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0114-30-3
رقم الجزء
55A0114-30-3
ورقة البيانات
阿拉伯语55A0114-30-3.pdf
الوصف
HOOK-UP STRND 30AWG 600V ORANGE
Product details
1. How to order 55A0114-30-3 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 55A0114-30-3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A0114-30-3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 55A0114-30-3.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG
ConductorStrand 7/38 7/38 7/38 7/38 7/38
Jacket(Insulation)Diameter 0.024 (0.61mm) 0.024 (0.61mm) 0.024 (0.61mm) 0.024 (0.61mm) 0.024 (0.61mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm) 0.005 (0.13mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 200°C 200°C 200°C 200°C 200°C