55A1111-22-6-6.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| WireGauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |
| ConductorStrand | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.076 (1.93mm) | 0.076 (1.93mm) | 0.076 (1.93mm) | 0.076 (1.93mm) | 0.076 (1.93mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.008 (0.20mm) | 0.008 (0.20mm) | 0.008 (0.20mm) | 0.008 (0.20mm) | 0.008 (0.20mm) |
| Length | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |