55A1131-24-2/6/9-9.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofConductors | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| WireGauge | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG |
| ConductorStrand | - | - | - | - | - |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) |
| ShieldType | Braid | Braid | Braid | Braid | Braid |
| Length | - | - | - | - | - |
| JacketColor | White | White | White | White | White |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |