TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1812-14-9-9CS2275
رقم الجزء
55A1812-14-9-9CS2275
ورقة البيانات
阿拉伯语55A1812-14-9-9CS2275.pdf
الوصف
HOOK-UP DL STRND 14AWG WHT 50'
Product details
1. How to order 55A1812-14-9-9CS2275 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 55A1812-14-9-9CS2275 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A1812-14-9-9CS2275?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
WireGauge 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG
ConductorStrand 19/27 19/27 19/27 19/27 19/27
Jacket(Insulation)Diameter 0.127 (3.23mm) 0.127 (3.23mm) 0.127 (3.23mm) 0.127 (3.23mm) 0.127 (3.23mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm)
Length 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m) 50.00' (15.24m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C