TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1812-20-9-9CS2275A
رقم الجزء
55A1812-20-9-9CS2275A
ورقة البيانات
阿拉伯语55A1812-20-9-9CS2275A.pdf
الوصف
HOOK-UP DL STRND 20AWG WHT
Product details
1. How to order 55A1812-20-9-9CS2275A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 55A1812-20-9-9CS2275A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A1812-20-9-9CS2275A?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG
ConductorStrand 19/32 19/32 19/32 19/32 19/32
Jacket(Insulation)Diameter 0.091 (2.31mm) 0.091 (2.31mm) 0.091 (2.31mm) 0.091 (2.31mm) 0.091 (2.31mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C -65°C ~ 200°C