TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC0211-20-92CS2502
رقم الجزء
55PC0211-20-92CS2502
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语55PC0211-20-92CS2502.pdf
الوصف
HOOK-UP DL WALL STRND 20AWG W/R
Product details
1. How to order 55PC0211-20-92CS2502 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 55PC0211-20-92CS2502 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55PC0211-20-92CS2502?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
WireGauge 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG
ConductorStrand 19/32 19/32 19/32 19/32 19/32
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.054 (1.37mm) 0.054 (1.37mm) 0.054 (1.37mm) 0.054 (1.37mm) 0.054 (1.37mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm) 0.008 (0.20mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C