55PC1112-24-5-3CS3336.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| WireGauge | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG |
| ConductorStrand | 19/36 | 19/36 | 19/36 | 19/36 | 19/36 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.065 (1.65mm) | 0.065 (1.65mm) | 0.065 (1.65mm) | 0.065 (1.65mm) | 0.065 (1.65mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) |
| Length | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| OperatingTemperature | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C |